منو
مطالب
 
 
Fa  |  En
شرکت آذرین البرز
معرفی شرکت آذرین البرز
شرکت آذرین البرز در سال 1361 در زمینی به مساحت 20000 متر مربع و زیر بنای 5000 متر مربع در شهر قزوین با نام شرکت صنایع فلزی آذرین البرز به ثبت و در سال 1363 با هدف تولید قطعات و مجموعه های خودرو توسط بنیانگذار آن آقای  حسن زارع نژاد به مرحله ی بهره برداری رسید. این شرکت تولید اولین محصول خود را که مجموعه ترمز دستی وانت زامیاد بود با روش های قدیمی و تکنولوژی آن زمان آغاز نمود.
تولیدات شرکت پس از سال 1370 به دو مجموعه کامل افزایش یافت و مجموعه ترمز دستی پراید نیز به تولیدات این شرکت اضافه شد و پس از آن در سال 1375 سیاست گذاری شرکت به سمت تولید پولی های یکپارچه پیش رفت و با سرمایه گذاری در این بخش در سال 1378 خط کامل تولید انواع پولی یکپارچه خودرو پراید در این شرکت راه اندازی گردید.
با توجه به گسترش تعداد تولیدات شرکت و نیاز صنعت خودرو سازی کشور پس از پیاده سازی الزامات استانداردهای بین المللی و گواهینامه ISO/TS16949 توسط این مجموعه دریافت گردید. این شرکت همواره بقای خود را در عرصه منوط به رضایت مشتری، بهبود مداوم، اثربخشی سیستم، مدیریت کیفیت، تولید بی نقص و با قیمت رقابتی، تامین کلیه الزامات و ارتقا اهداف شرکت در راستای تولید با کیفیت می داند.
«شرکت آذرین البرز» که در حال حاضر یکی از شرکتهای موفق در تولید پولی در سطح  کشورمی باشد، با ارایه محصولات پرطرفدار و معرفی تولیدات جدید خود توانست برگ زرین دیگری بر موفقیت های پیشین در کارنامه عملکرد خود بیافزاید. این شرکت همچنین در سالهای 90 الی 94 به عنوان یک واحد پیشرو با بهره گیری از دستگاه های بروز خود و با استفاده از تکنولوژی آلمان در پروژه های جدید سرمایه گذاری کرده است. ازجمله محصولات این شرکت: پولی های واترپمپ چند شیاره، پولی های پمپ هیدرولیک چند شیاره، پولی های دینام چند شیاره و پولی دنده تایمینگ پراید می باشد که با تکنولوژی جدید و با کمترین هزینه تولید می شود. هدف این شرکت استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و تولید قطعات با کیفیت و به دست آوردن بازارهای جهانی است.